Popularne posty

Jakie zdjęcia dodają...

W początkowej fazie portali społecznościowych, nowi użytkownicy wrzucali bardzo oryginalne ...

Internet, czyli znajomi...

Gdy chcemy poznać kogoś z innego kraju, choćby po to ...

Szukanie rodziny przez...

Internet stał się w dzisiejszych czasach dobrem, bez którego większość ...

Gry na portalach...

Portale społecznościowe stają się coraz ważniejszym elementem naszego codziennego dnia.  ...

Konkursy na Facebooku

Internet wprowadził do naszego  życia ogromne zmiany. Przede wszystkim możemy ...

W ostatnim czasie, powstaje wiele portali społecznościowych. Jednym z nich jest nasza klasa.

Początkowa jej wersja była dość mocno uproszczona. Jednak jak każdy taki portal, również nk idzie cały czas do przodu. Moderatorzy usprawniają tę stronę jak tylko mogę. W chwili obecnej, sami możemy dopasować do naszych potrzeb naszego awatara, otrzymaliśmy również aplikację nk talk, dzięki której możemy swobodnie rozmawiać z naszymi znajomymi.

Na nk możemy również w chwili obecnej dodawać nieograniczoną liczbę zdjęć, dawniej, byliśmy ograniczeni transferem. Mamy również możliwość tworzenia swoich albumów tematycznych, w których możemy uporządkować swoje zdjęcia. Nk pozawala nam również oceniać zdjęcia naszych znajomych oraz je komentować. Jest to portal, który obecnie liczy setki tysięcy userów.

Jest on bardzo popularny w Polsce. Do rejestracji potrzeba nam tylko własnego adresu mailowego i kilka minut na uzupełnienie wiadomości o sobie. Następnie możemy cieszyć się ze sprawnej wyszukiwarki naszych znajomych i kilkugodzinnych rozmów z nimi. Jest to naprawdę dobry sposób, by dowiedzieć się co słychać u naszej rodziny, której dawno nie odwiedzaliśmy, czy u naszych znajomych, z którymi nie mamy czasu się spotkać.