Popularne posty

Dostęp do Internetu...

Dostęp do Internetu w ostatnich latach staje się coraz łatwiejszy. ...

Obieg wiadomości w...

Obieg wiadomości w dzisiejszych czasach jest większe niż to miało ...

Środki masowego przekazu

Środki masowego przekazu informacji rozwijają się wraz z rozwojem myśli ...

Jakie zdjęcia dodają...

W początkowej fazie portali społecznościowych, nowi użytkownicy wrzucali bardzo oryginalne ...

Nie każdy lubi

Mimo to, że tyle osób ma telewizję, to nie każdy ...

W ostatnim czasie, powstaje wiele portali społecznościowych. Jednym z nich jest nasza klasa.

Początkowa jej wersja była dość mocno uproszczona. Jednak jak każdy taki portal, również nk idzie cały czas do przodu. Moderatorzy usprawniają tę stronę jak tylko mogę. W chwili obecnej, sami możemy dopasować do naszych potrzeb naszego awatara, otrzymaliśmy również aplikację nk talk, dzięki której możemy swobodnie rozmawiać z naszymi znajomymi.

Na nk możemy również w chwili obecnej dodawać nieograniczoną liczbę zdjęć, dawniej, byliśmy ograniczeni transferem. Mamy również możliwość tworzenia swoich albumów tematycznych, w których możemy uporządkować swoje zdjęcia. Nk pozawala nam również oceniać zdjęcia naszych znajomych oraz je komentować. Jest to portal, który obecnie liczy setki tysięcy userów.

Jest on bardzo popularny w Polsce. Do rejestracji potrzeba nam tylko własnego adresu mailowego i kilka minut na uzupełnienie wiadomości o sobie. Następnie możemy cieszyć się ze sprawnej wyszukiwarki naszych znajomych i kilkugodzinnych rozmów z nimi. Jest to naprawdę dobry sposób, by dowiedzieć się co słychać u naszej rodziny, której dawno nie odwiedzaliśmy, czy u naszych znajomych, z którymi nie mamy czasu się spotkać.