Popularne posty

Jakie zdjęcia dodają...

W początkowej fazie portali społecznościowych, nowi użytkownicy wrzucali bardzo oryginalne ...

Internet, czyli znajomi...

Gdy chcemy poznać kogoś z innego kraju, choćby po to ...

Szukanie rodziny przez...

Internet stał się w dzisiejszych czasach dobrem, bez którego większość ...

Gry na portalach...

Portale społecznościowe stają się coraz ważniejszym elementem naszego codziennego dnia.  ...

Konkursy na Facebooku

Internet wprowadził do naszego  życia ogromne zmiany. Przede wszystkim możemy ...

Z całą pewnością każdy z nas chce mieć kontakt ze swoimi znajomymi oraz rodziną. Jest wiele portali społecznościowych, jednym z takich portali jest nasza klasa, w skrócie nk.

Osób, które posiadają konto już na tym portalu jest kilkanaście tysięcy. Portal ten oferuje nam wiele różnych funkcji. Nk jest stroną, która stale się rozwija i próbuje sprostać naszym wymaganiom. W chwili obecnej pozwala nam na dodawanie filmików, zdjęć, aukcji. Możemy tworzyć własne grupy, gdzie możemy prowadzić wszelkiego rodzaju dyskusje wraz z naszymi znajomymi.

Nk to świetna strona, na której możemy odnaleźć swoich starych znajomych oraz naszą rodzinę. Jest to z pewnością miejsce gdzie możemy spędzić kilka niesamowitych chwil i porozmawiać ze swoimi znajomymi nie wychodząc z domu.

Nk jest również stroną bezpieczną. Sami możemy zdecydować, co będą widzieć nasi znajomi oraz osoby całkiem obce. Możemy zawsze zastrzec sobie naszą galerię oraz niektóre nasze informacje o naszej osobie takie jak: numer telefonu, wiek czy numer gadu gadu. Mamy również opcję do zastrzeżenia dodawania komentarzy, zarówno ze strony znajomych jak i obcych. Dlatego jeśli sobie tego nie życzymy, możemy kliknąć zaledwie kilka razy myszką i gotowe.