Popularne posty

Dostęp do Internetu...

Dostęp do Internetu w ostatnich latach staje się coraz łatwiejszy. ...

Obieg wiadomości w...

Obieg wiadomości w dzisiejszych czasach jest większe niż to miało ...

Środki masowego przekazu

Środki masowego przekazu informacji rozwijają się wraz z rozwojem myśli ...

Jakie zdjęcia dodają...

W początkowej fazie portali społecznościowych, nowi użytkownicy wrzucali bardzo oryginalne ...

Nie każdy lubi

Mimo to, że tyle osób ma telewizję, to nie każdy ...

Z całą pewnością każdy z nas chce mieć kontakt ze swoimi znajomymi oraz rodziną. Jest wiele portali społecznościowych, jednym z takich portali jest nasza klasa, w skrócie nk.

Osób, które posiadają konto już na tym portalu jest kilkanaście tysięcy. Portal ten oferuje nam wiele różnych funkcji. Nk jest stroną, która stale się rozwija i próbuje sprostać naszym wymaganiom. W chwili obecnej pozwala nam na dodawanie filmików, zdjęć, aukcji. Możemy tworzyć własne grupy, gdzie możemy prowadzić wszelkiego rodzaju dyskusje wraz z naszymi znajomymi.

Nk to świetna strona, na której możemy odnaleźć swoich starych znajomych oraz naszą rodzinę. Jest to z pewnością miejsce gdzie możemy spędzić kilka niesamowitych chwil i porozmawiać ze swoimi znajomymi nie wychodząc z domu.

Nk jest również stroną bezpieczną. Sami możemy zdecydować, co będą widzieć nasi znajomi oraz osoby całkiem obce. Możemy zawsze zastrzec sobie naszą galerię oraz niektóre nasze informacje o naszej osobie takie jak: numer telefonu, wiek czy numer gadu gadu. Mamy również opcję do zastrzeżenia dodawania komentarzy, zarówno ze strony znajomych jak i obcych. Dlatego jeśli sobie tego nie życzymy, możemy kliknąć zaledwie kilka razy myszką i gotowe.